Kurumsal

kopekmamasi.web.tr, KURU MAMA GRUBU’nun Türkiye’deki bütün perakende ve sanal mama mağazalarına hizmet veren “Özel Kampanyalı” satışlar yapan sanal alışveriş sitesidir.

Büyük bir değişim içinde bulunan dünyanın ihtiyaçlarına ve bu yüz yılın en büyük sektörü haline gelecek olan sanal mağazacılığa karşı alt yapısını tamamlayan KURU MAMA GRUBU, 2009 yılında kopekmamasi.web.tr alan adını tescilletmiştir. 3 yıllık çalışmanın ardından, 2012 yılında tescilli markası olan internet satış mağazası kopekmamasi.web.tr ile tüm dünyadan alışveriş imkânı başlatmıştır. Başta Türkiye olmak üzere, dünya genelinde 180 ülkeye, yapılan alışverişi kargolama ve müşterilerine ulaştırma imkânı sağlayan kopekmamasi.web.tr, güçlü alt yapısı ile KURU MAMA GRUBU´NUN en geniş ağa hizmet sunan iştiraki konumundadır.

kopekmamasi.web.tr : günlük özel indirimler, stoklu fırsat ürünleri, perakende ve sanal mama mağazalarına uygun yan ürünler gibi avantajları mama satış noktalarına sunan sanal alışveriş mağazasıdır ve her geçen gün artan stok sayısıyla, Türkiye çapındaki mama mağazalarının önemli bir satıcısı konumuna gelmiştir.