Teslimat Şartları

İade ve Garanti Şartları

Kopekmamasi.web.tr adresinden alışveriş yapan müşteriler aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:

1. Almış olduğunuz ürünler üzerinde herhangi bir tahribat gerçekleştirilmediği ve kullanılmadığı takdirde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük sure içerisinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. İade kargonuzun içinde; ürün, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe bulunmalıdır. Buna ilaveten, ürünün orjinal kutusunun, ambalajının ve aksesuarlarının tam ve hasarsız olması gerekmektedir.

2. Tahribata uğramış ya da orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler Kopekmamasi.web.tr tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.

3. Yukarıda ifade edilen şartlara uygun ürün iadelerinde, kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

4. İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün Kopekmamasi.web.tr tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En çok 15 işgünü iade hesabınıza aktarılır.

5. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.

Sipariş ve Teslimat Şartları

1. Siparişleriniz, ödemeyi takip eden gün içerisinde kargoya verilir. Cuma günü saat 16:00’ dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Özel üretim ürünlerde ve ölçünüze uygun yüzük üretiminde 3-7 günlük bir teslim süresi geçebilir. Konuyla ilgili bilgi almak için 0464 214 28 40 nolu telefondan müşteri temsilcinizle görüşmeniz veya [email protected] adresine e.mail göndererek irtibata geçmeniz gerekmektedir.

2. Sipariş verildikten sonra kargo şekline bağlı olarak İstanbul içine ortalama 1 iş günü, İstanbul dışına ortalama 2-3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

3. Siparişiniz belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Stok Sorunları

Vermiş olduğunuz siparişe konu ürünler çok nadir de olsa stoklarda olmayabilmektedir. Bu gibi hallerde irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kopekmamasi.web.tr’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.